DeathZonE

Oficjalne forum gildii DeathZonE

Ogłoszenie

Nie trzeba pisać podań aż do odwołania! Jeżeli ktoś chce dojść do gildii wystarczy napisać do xTimeRx w grze a z pewnością go przyjmę !

#1 2009-05-01 22:05:12

xTimeRx

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 18
Punktów :   

xTimeRx

Witam wszystkich.

Mam na imię Tomek i mam 14 lat, prawie 15 . Zamieszkuje miasto Lądek Zdrój, jedno z najstarszych uzdrowisk Polski. Jest to małe miasteczko, mało urocze i obrzydliwe, a nawet niebezpieczne. Ale teraz coś o mnie. Jestem zapalonym koszykarzem, może nie gram najlepiej, ale uwielbiam ten sport. Lubie także gry komputerowe, typu MMMRPG( FLYFF ) i RPG (Fable, Gothic, Divine Divinity ). Moim ulubionym przedmiotem jest historia, może nie lubię uczyć się dat ale bardzo interesują mnie ciekawostki historyczne. W życiu nie lubię chamstwa, oszczerstwa i zaniedbania. U mnie wszystko musi być zaplanowane, oczywiście można wyluzować, ale nie można się zapominać. We flyff gram już prawie 2 lata, nie jestem graczem PRO dla którego liczy się lv i kasa, flyff przyciąga mnie tym, że mogę poznać ciekawe osoby, to jest także jedna z przyczyn dla których założyłem gildię. Miałem już wiele postaci, może znacie mnie z :
-xxBloodyBoyxx - Rm AoE lv 68
-xBloodyBoyx- Blade 1v1 lv 62
- xErasenBPx- Bp 1v1 lv 66
- TimeR - Bp int Aoe lv 62.
Miałem także wiele innych postaci, które zostały zapomniane lub skasowane.
Mam nadzieję, że będę dobrym liderem gildii i przede wszystkim waszym przyjacielem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transgenderyzm.pun.pl www.akustukacze.pun.pl www.drogashinobirpg.pun.pl www.mafiathecityoflostheaven.pun.pl www.dhunters.pun.pl